Аудит сайту

Аудит сайту являє собою комплекс послуг, що дозволяє скласти список рекомендацій щодо його поліпшення. Основні завдання аудиту, виявити слабкі місця сайту для користувача, які не дозволяють комфортно користуватися ресурсом, а також помилки, що заважають його просуванню в пошуковій мережі.

Відповідно, фндит можна розділити на  2 етапи:

  • SEO аудит;
  • Юзабіліті (користувацький) аудит.

SEO аудит

Ми оцінюємо відповідність ресурсу актуальним вимогам пошукових систем, проводимо аналіз помилок сайту, складаємо список рекомендацій щодо усунення всіх проблем, що заважають SEO просуванню сайту в пошуку.

Вже через нетривалий час, запровадивши отримані в результаті SEO аудиту рекомендації, ви побачите значне підвищення позицій вашого сайту в пошуку по ключових запитах.

Юзабіліті (користувацький) аудит

Наші експерти проведуть грамотну оцінку сайту з позиції користувача. Результатом призначеного для користувача аудиту буде список допущених помилок в контенті, інтерфейсі і навігації, рекомендації по їх усуненню і розвитку вашого сайту. Ці похибки сильно заважають клієнтам комфортно користуватися ресурсом.

Виконання рекомендацій позитивним чином позначиться не тільки на підвищенні лояльності ваших клієнтів, але і на пошуковому просуванні.

Ми виконаємо для користувача аудит на високому професійному рівні. Співпрацюючи з нами, ви не тільки дізнаєтеся як можна ефективно і швидко ліквідувати існуючі проблеми, а й підвищите кількість замовлень з сайту не вкладаючи додаткових грошей в рекламу і просування.

Після проведення аудиту, ми рекомендуємо не зволікати, як можна швидше внести правки на сайт. Адже кожен затягнутий день, це втрачені клієнти та гроші.