Створення сайтів

Створення сайтів готелів, баз відпочинку, пансіонатів

Створення сайту під ключ може сильно спростити життя. Особливо якщо Ви бажаєте зробити сайт швидко і використовуючи готові рішення

Оцінити вартість!

Сайт – це не тільки інструмент заробітку, а й ефективне представництво компанії в інтернеті. Він дасть вашій фірмі безліч додаткових можливостей, які благотворно подіють на розвиток бізнесу. До них відносяться: широке охоплення самої різнопланової аудиторії, залучення потенційних клієнтів, більш дієві і менш витратні методи реклами свого продукту і послуг. Створення сайту буде коштувати компанії порівняно недорого і прекрасно впишеться в бюджет підприємців будь-якої ланки. Яскраво оформлений і грамотно налаштований ресурс збільшить популярність компанії і додасть їй поваги в очах користувачів.

Для готелю, бази відпочинку, пансіонату може знадобиться сайт різної складності:

Лендінг або Landing Page – односторінковий сайт, на якому коротко викладено інформацію. На сайті даного типу може бути вказана контактна інформація, головні переваги, історія самого місця а також персонал.

Сайт-візитка – Може вміщувати в собі вже окремі сторінки кімнат, будиночків і території, може мати окрему сторінку персоналу. А також власну збірку статей або блог.

Корпоративний сайт – Це повноцінний сайт, який буде мати свою логіку взаємодії з клієнтом, різні інформаційні сторінки (персонал, кімнати, будиночки, блог, бронювання та ін.

індивідуальний проект – це унікальний, розроблений сайт виходячи з потреб клієнта. Може вміщувати будь функціонл, дизайн та інше.

Етапи роботи

Заявка та аналіз

Отримання заявки та / або ТЗ. Аналіз складності і складання плану робіт

Затвердження робіт

Затвердження отриманого або розробленого ТЗ, обговорення вартості.

Передоплата

Часткова передоплата в залежності від складності робіт

Выполнение работ

Виконання робіт і надання результату замовникові

Що ви отримуєте?

Повноцінний сайт працює на всіх мобільних пристроях

Зручність використання сайту на різних десктопних пристроях

Можливість управління контентом сайту за допомогою адмін панелі

N

Подальшу підтримку

Ми впораємося з будь-якою складністю

Готові виконати проект будь-якої складності

 

Задати питання

4 + 12 =

Давайте почнемо

Ви готові к поліпшенням? Давайте робити їх разом!