Створення сайтів

Створення сайтів стоматологій, клінік, лабораторій

Створення сайту під ключ може сильно спростити життя. Особливо якщо Ви бажаєте зробити сайт швидко і використовуючи готові рішення

Оцінити вартість!

Сайт – це не тільки інструмент заробітку, а й ефективне представництво компанії в інтернеті. Він дасть вашій фірмі безліч додаткових можливостей, які благотворно подіють на розвиток бізнесу. До них відносяться: широке охоплення самої різнопланової аудиторії, залучення потенційних клієнтів, більш дієві і менш витратні методи реклами свого продукту і послуг. Створення сайту буде коштувати компанії порівняно недорого і прекрасно впишеться в бюджет підприємців будь-якої ланки. Яскраво оформлений і грамотно налаштований ресурс збільшить популярність компанії і додасть їй поваги в очах користувачів.

Для стоматології, клініки або лабораторії може знадобиться сайт різної складності:

Лендінг або Landing Page – односторінковий сайт, на якому коротко викладено інформацію. На сайті даного типу може бути вказана контактна інформація, головні переваги, історія клініки, послуги а також персонал.

Сайт-візитка – Може вміщувати в собі вже окремі сторінки послуг, лікарів і самої клініки. А також власну збірку статей або блог.

Корпоративний сайт – Це повноцінний сайт, який буде мати свою логіку взаємодії з клієнтом, різні інформаційні сторінки (персонал, лікарі, фахівці, послуги, блог, систему запису на прийом та ін.

індивідуальний проект – це унікальний, розроблений сайт виходячи з потреб клієнта. Може вміщувати будь функціонал, дизайн та інше.

Етапи роботи

Заявка та аналіз

Отримання заявки та / або ТЗ. Аналіз складності і складання плану робіт

Затвердження робіт

Затвердження отриманого або розробленого ТЗ, обговорення вартості.

Передоплата

Часткова передоплата в залежності від складності робіт

Выполнение работ

Виконання робіт і надання результату замовникові

Що ви отримуєте?

Повноцінний сайт працює на всіх мобільних пристроях

Зручність використання сайту на різних десктопних пристроях

Можливість управління контентом сайту за допомогою адмін панелі

N

Подальшу підтримку

Ми впораємося з будь-якою складністю

Готові виконати проект будь-якої складності

 

Задати питання

9 + 10 =

Давайте почнемо

Ви готові к поліпшенням? Давайте робити їх разом!