Верстка шаблону

Верстка HTML сторінок згідно PSD, Xd, Figma і Sketch макетів

Верстка є однїєю з важливих ланок у процесі створення веб-сайту, без неї не обходиться жодна розробка проекту. Само по собі верстання – це натягування макета на каркас сайту, тобто перетворення двомірної картинки, яку намалював дизайнер, в реальний і працюючий ресурс.

Послуги по верстці сайтів будуть актуальні в наступних випадках:

  • Якщо замовник самостійно продумує дизайн і концепцію майбутнього ресурсу;
  • Якщо власник сайту воліє замовляти дизайн-макети у одних неодноразово перевірених фахівців, а самі веб-сайти – у інших;
  • Якщо виникає необхідність змінити старе оформлення сайту, що використовується протягом багатьох років;
  • Коли фірма змінює напрямок діяльності – в таких випадках простіше і дешевше змінити зовнішній вигляд, ніж замовляти повністю новий сайт;
  • Якщо клієнт натрапив на гарний шаблон і хоче реалізувати подібний до нього.

Процес верстки – це важлива і клопітка робота, від якої залежить не тільки краса ресурсу, але і його працездатність, естетичність і безпомилкове функціонування.

Етапы роботи

Заявка та аналіз

Заявка на проведення робіт і попередній аналіз складності

Узгодження робіт

Узгодження робіт, підготовка прикладу і прорахунок вартості

Передоплата

Часткова передоплата для початку робіт в залежності від складності

Виконання робіт

Виконання узгодженої роботи і перевірка замовником

Пропонована нами верстка сайтів включає в себе наступні ключові моменти:

Адаптивність під всі пристрої – вміст сторінок буде перебудовуватися в залежності від ширини екрану, це підгонка ресурсу під всі платформи (комп’ютери, планшети, ноутбуки і смартфони), для кожної з яких передбачений свій зручний дизайн.

Кросбраузерність – контент буде однаково добре виглядати у всіх сучасних браузерах. Адже кожен веб-браузер по-своєму відображає сайти, і без правильної реалізації він може функціонувати не коректно.

Підтримка – навіть кращі з кращих професіоналів можуть щось не передбачити, в такому випадку і потрібна підтримка і супровід. Навіть після того як Ви прийняли проект ми здійснюємо підтримку, правку явних помилок і упущень.

Чи потрібні модернізація і редизайн сайту?

Представники бізнесу повністю модернізують свої сайти кожні два або три роки. Фахівці рекомендують проводити зміни в самій технології роботи і дизайні майданчика. Разом з сайтом також зміниться і сам бізнес. Так що редизайн часто розглядається в якості нового поштовху для залучення цільової аудиторії. До того ж деякі зміни в технологічному плані вимагають модернізації сайтів, в тому числі розвиток мобільних технологій і електронної комерції.

Ми впораємося з будь-якою складністю сторінок

У нашому багажі навичок присутні верстки від простого Лендінгу, інтернет магазинів до корпоративних сайтів з якими ми теж справляємося.

 

Приклад роботи

Верстка шаблона

  • Верстка десктопної версії
  • Верстка під мобільні пристрої

Задати питання

8 + 1 =

Давайте почнемо

Чи готові до поліпшень? Давайте робити їх разом!