Створення логотипу

Якщо сайт – це віртуальний представник фірми або підприємця, то логотип – це візитна картка кожного сайту. Саме завдяки логотипу, а не імені веб-ресурсу в мережі, користувачі запам’ятовують компанію і починають її асоціювати з пропонованими нею товарами або послугами. Добре продумане лого не тільки привертає увагу, але і підвищує видимість, виділяє серед знеособлених компаній-конкурентів. Головне – щоб зображення максимально передавало зміст діяльності і специфіку підходу до роботи компанії.

Якщо у фірми є свій стиль, то буде логічно використовувати його при розробці сайту компанії в мережі. А якщо бізнес недавно відкрився, у нього виникає гостра необхідність в своєму характерному знаку і фірмовому стилі. Перевага одного разу якісно розробленого логотипу в тому, що його можна багато років застосовувати не тільки для подання веб-ресурсу, але і для брендування продукції, використання в рекламі, друку на документації тощо

Логотипи розробляються в одному з трьох основних стилів:

  1. Символьному – це логотип, зображений у вигляді оригінальної картинки. Найчастіше він відображає суть діяльності компанії, послуг які вона надає. При створенні застосовуються іконки, знаки і символи. Перевага цього стилю в тому, що він буде зрозумілий навіть тим користувачам, хто не знає російської мови.
  2. Текстовому – логотип може дублювати назву фірми, бути її абревіатурою або бути монограмою творця бізнесу. Такий стиль простий, однак добре пізнаваний, особливо якщо дизайнер використовує ефектні шрифти і лаконічно звучать слова.
  3. Комбінованому – застосування картинки і написи, підсилює ефект запам’ятовування, він вважається універсальним, тому багато знаменитих бренди віддають переваги саме цьому типу.

Ми розробимо вам ефектний і такий що запам’ятовується логотип для компанії будь-якої сфери діяльності!