Створення сайтів

Створення з використанням готових шаблонів і CMS, написання з нуля.

Створення сайту під ключ може сильно спростити життя. Особливо якщо Ви бажаєте зробити сайт швидко використовуючи готові шаблони і / або CMS системи.

Оцінити вартість створення сайту!

Веб-сайт – це не тільки інструмент заробітку, а й ефективне представництво компанії в інтернеті. Він дасть вашій фірмі безліч додаткових можливостей, які благотворно подіють на розвиток бізнесу. До них відносяться: широке охоплення самої різнопланової аудиторії, залучення потенційних клієнтів, більш дієві і менш витратні методи реклами свого продукту та послуг. Створення сайту коштуватиме компанії порівняно недорого і чудово впишеться в бюджет підприємців будь-якої ланки. Яскраво оформлений і грамотно налаштований ресурс збільшить популярність компанії і додасть їй поваги в очах користувачів.

Для кожного виду діяльності, в тому числі і для особистих потреб, існують свої різновиди сайтів. Ми пропонуємо розробити індивідуальний і відповідний саме Вам проект:

Лендінг або Landing Page – односторінковий веб-ресурс, призначенням якого є барвисте подання фірми, її сервісу або товару. Це прекрасний варіант, який поєднує в собі маркетингові стратегії, цікаву і точну подачу інформації.

Сайт-візитка – підходить тим, хто хоче коротко розповісти про компанію та використовувати веб-сайт в якості базового представництва в мережі, для зв’язку з клієнтами та партнерами.

Корпоративний сайт – це повноцінний веб-ресурс для компанії, який не тільки розповідає про її історію створення і демонструє інформацію для клієнтів. Він володіє додатковим функціоналом взаємодії з користувачами, адаптований під конкретні завдання компанії.

Інтернет-магазин – це великий ресурс, де представлені товари найрізноманітнішої тематики. З його допомогою здійснюється дистанційна покупка і продаж продукції. Він може бути як виключно віртуальним, так і доповнювати основний магазин з реальним місцем розташування.

Індивідуальний веб проект – унікальний сайт, розроблений під конкретні завдання замовника. Може бути з найрізноманітнішим функціоналом, для автоматизації багатьох бізнес процесів фірми.

Етапи роботи

Заявка та аналіз

Заявка на проведення робіт і попередній аналіз складності

Угодження робіт

Узгодження робіт, підготовка прикладу і прорахунок вартості

Передоплата

Часткова передоплата для початку робіт в залежності від складності

Виконання робіт

Виконання узгодженої роботи і перевірка замовником

Що ви отримуєте після

Зручність використання з будь-якого мобільного пристрою

Зручність використання з будь-якого десктопного (ПК) пристроя

Можливість керувати сайтом, наповнювати і змінювати контент

N

Подальшу підтримку у разі непередбачених змін в шаблоні

Скільки коштує дизайн сайту адаптований під мобільні пристрої?

Нас часто запитують: «скільки коштує мобільний дизайн сайту?» і очікують від нас чіткої відповіді. Ми можемо відповісти, – 753 гривні 56 копійок. 🙂

Ми впораємося з будь-якою складністю сторінок

Готові швидко і якісно виконати проект будь-якого типу і масштабу – просто довірте своє завдання нашим професійним фахівцям!

 

Приклад роботи

Створення сайту

  • Верстка десктопної версії
  • Верстка під мобільні пристрої
  • Оптимізація
  • Написання калькуляторів

Задати питання

14 + 14 =

Давайте почнемо

Чи готові до поліпшень? Давайте робити їх разом!