Розробка дизайну

Веб-сайт – це обличчя компанії або бренду в віртуальному світі Інтернету, особливо якщо він спочатку розробляється з метою залучення клієнтів або пропозиції послуг. Враження про вашу компанію у багатьох користувачів складається з першого погляду і це часто визначає їх майбутню поведінку – чи замовляти товари або послуги у даної фірми, чи повернуться вони на цей сайт ще раз?

Дизайн сайту є його візитною карткою і грає ключову роль в подальшому розвитку бізнесу. Однак помітність і яскравість, хоч і привертають увагу, але не завжди виявляються доречні, тому важливо розробити власну, гармонійну концепцію дизайну.

Ми допоможемо створити найкращий дизайн, який відповідає роду діяльності компанії і вигідно підкреслює її переваги. У процесі створення ідей ми враховуємо ще один ключовий фактор: кожен веб-сайт має свою спрямованість і тематику – що підійде для LandingPage, стане недоречним для корпоративного сайту компанії. Одним проектам потрібно орієнтуватися на маркетинг і рекламу в мережі, а іншим – на стабільність і зручність подачі інформації для клієнта.

Зовнішній дизайн сайту може містити:

  • Фірмову графіку;
  • Логотип компанії, передавати його основні кольори дизайн-макету;
  • Намальовані художниками ілюстрації, фотографії;
  • Анімовані елементи (спливаючі блоки, анімовані кнопки і інші елементи);
  • Відеофрагменти і відео рекламу;
  • Мати інтуїтивно зрозумілий, привабливий інтерфейс.

Опрацювання веб-дизайну враховує не тільки красу оболонки, але ще і структурованість вмісту. Дизайн сайту повинен бути ясним, зрозумілим і комфортним для користувача з будь-яким рівнем володіння комп’ютером.

Замовляйте розробку фірмового дизайну для вашого сайту у нас – ми наочно покажемо, як стандартні шаблони відрізняються від авторського, індивідуального макету.