Просування сайту. SEO оптимізація

Що таке просування сайту? Це комплекс заходів щодо забезпечення відвідуваності ресурсу зацікавленими користувачами, які стануть вашими клієнтами. Цільова аудиторія – потенційні покупці, які шукають пропоновані вашою компанією товари або послуги.

Просування сайту, SEO оптимізація, під пошукові системи Google і Яндекс важливі для власників бізнесу, які бажають збільшити продажі за рахунок гарної видимості їх сайту по важливим ключовим запитам в даних пошукових системах.

Це довгострокова інвестиція, яка буде служити вам багато років.

Результативне партнерство з IQSoft

Складність просування полягає в тому, що пошукові системи постійно оновлюються і вдосконалюються. Команда професіоналів компанії IQSoft працює над SEO просуванням, спираючись на актуальні вимоги до web-ресурсів.

Сучасний світ не стоїть на місці, постійно прогресує, саме тому наші фахівці постійно підвищують свій кваліфікаційний рівень знань. Ми знаємо, які ефективні важелі застосовувати в робочому процесі.

Пропоноване нами комплексне SEO просування включає в собі наступні етапи:

  • технічний і призначений для користувача аудит;
  • оптимізація сайту, виправлення помилок;
  • збір та розширення СЯ;
  • робота з контентом;
  • інші дії, що підвищують довіру пошукових систем до сайту.

Як оцінити ефективність просування сайту

У кожного бізнесу свої цілі і показники результативності. Основне завдання сайту компанії – представлення її в Інтернет. Завдання просування – «зв’язати» клієнта і ваш ресурс. Вас повинні знайти, познайомитися, поговорити з вами.

Ми зможемо допомогти вирішити ці завдання.

Google Analytics та Метрика

За допомогою аналітики Google ви будете в реальному часі бачити органічну відвідуваність сайту, інформацію про користувачів, їх поведінку, виконання встановлених цілей.

Після блокування сервісів Яндекса в Україні, ми не рекомендуємо встановлювати їх Метрику на сайти, якщо ви орієнтовані на цей регіон. На жаль це призводить до “підвисання” навантаження і некоректної роботи сайту.

Вартість SEO просування

Вартість робіт залежить від багатьох факторів. Розраховується індивідуально, в залежності від поставлених цілей і інших параметрів, які впливають на складність робіт. Важливо встановити перед початком роботи наскільки багато конкурентів працюють у вашій ніші, регіон ринку, цілі, які необхідно досягти.

 

Співпрацюючи з IQSoft ваш сайт буде постійно вдосконалюватися, що позитивно відобразится на зручності його використання клієнтами і відповідно на зростанні позицій в пошуковій видачі.