Коротко про мобільну адаптацію

Контент «як вода». Для користувача не важливо на якому пристрої його переглядати. Важливим є те, що йому це робити ЗРУЧНО!

Замовляючи створення сайту, кожен власник очікує зростання числа клієнтів, а разом з ними – заявок, замовлення послуг і придбання товарів. Це дозволяє бізнесу зростати, але не всі замислюються, що вдосконалення веб-ресурсу допоможе постійно збільшувати кількість відвідувачів сайту та отримуваного прибутку. Важливим кроком у розвитку вашого сайту є його адаптація під мобільні пристрої. Будь який існуючий веб-сайт можна переглянути зі смартфона, але неадаптовані ресурси не коректно відображаються на екрані, довго завантажуються, що не зручно в плані використання та отримання інформації. Причини, які підтверджують необхідність адаптації сайту під всі пристрої, такі:

  • Число мобільних користувачів постійно зростає. У популярних сайтів з адаптацією під смартфони та планшети відсоток відвідувачів, які прийшли до них з телефону на початку 2018 року, становить 70% і дуже скоро може піднятися ще вище.
  • Власники телефонів частіше виявляють наміри купити товар і замовити послугу, ніж користувачі комп’ютерів. У 5 випадках з 10 їх візит на сайт компанії або магазину закінчується купівлею або дзвінком в компанію.
  • Люди зі смартфонами швидше приймають рішення про придбання продукції або зв’язку з фірмою.
  • Пошукові системи «люблять» адаптовані сайти і підвищують їх у видачі, що призводить до зростання кількості нових клієнтів.
  • Ще не всі мають мобільну версію, тому ви виграєте конкуренцію в своїй ніші, адаптувавши ваш сайт раніше інших.

В першу чергу, адаптація під мобільні – це турбота про користувачів, а вже потім інструмент отримання прибутку. Версія сайту, яка розробляється для мобільних пристроїв, не містить «важких» елементів, має розбірливий читабельний текст, що масштабується, за розмірами екрану контент і зручну навігацію. Замовте у нас адаптацію сайту під мобільні пристрої і збільшуйте число ваших задоволених клієнтів!