Скільки коштує дизайн сайту адаптований під мобільні пристрої?

Нас часто запитують: «скільки коштує мобільний дизайн сайту?» і очікують від нас чіткої відповіді. Ми можемо відповісти, – 753 гривні 56 копійок. 🙂

Це як запитати у продавця нерухомості: «скільки коштує квартира?». Але можна купити однокімнатну, можна п’ятикімнатну. Є квартири в обласному центрі і маленьких містах. Будинок може бути новим, квартира з ремонтом, або старий будинок і «вбита хрущовка». Чи зможе ріелтор дати вам однозначну відповідь на ваше запитання? Без вказівки точних побажань – ні.

Адаптація сайта подібна ремонту квартири. Без вивчення поточного стану складно оцінити обсяг робіт і вартість. Для отримання відповіді на ваше запитання замовте безкоштовний аналіз свого сайта нашими фахівцями. Протягом доби ви отримаєте відповідь на ваше запитання «яка вартість адаптації мого сайту для мобільних пристроїв» і варіанти його рішення. Звичайно краще відразу замовити розробку сайту з урахуванням дизайну під мобільні пристрої, але якщо цього не було зроблено, це не біда! Ми допоможемо вам у вирішенні цього завдання.

 

Адаптивний дизайн або мобільна версія?

Є проекти в яких складно реалізується адаптивний дизайн. У більшості це дуже великі, складні портали і сайти подібні до них. Там важко обійтися без окремої мобільної версії сайту. Тут проблему вирішує окремий мобільний сайт, який підключається до бази даних основного сайту. Але, при обслуговуванні, доводиться правити обидві версії сайтів, що в кінці обертається великим обсягом роботи і додатковими витратами відповідно.

Реалізація адаптивного дизайну дає перевагу в тому, що ви маєте одну версію сайту, при доробках обслуговування обходиться дешевше.

Отримуємо, що якщо немає можливості адаптувати ваш сайт під мобільні пристрої, робимо мобільну версію.

Вартість реалізації мобільного дизайну сайту залежить від самого сайту і вимог до рішення, яке ми хочемо отримати на виході. Без аналізу сторінок сайту ми не зможемо відповісти на це питання. З приблизними цінами ви можете ознайомитися на цій сторінці.

Безкоштовно замовляйте аналіз сайту і ми повідомимо вам вартість його адаптації для мобільних пристроїв.