Досі використовуєте сайт? 5 причин, чому вам потрібно оновити його сьогодні!

Сьогодні весь Світ знаходиться перед нашими очима. Будь ви дитиною або літньою людиною, всіх так чи інакше зачіпає світ Інтернету. Ми живемо в той час, коли технології стають все більш прогресивні кожен день, поліпшуються кожну секунду. Кожна компанія бажає мати власний сайт для ефективної взаємодії зі своїми партнерами і клієнтами. Ваш сайт працює на вас 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік. Якість вашого сайту – це довіра до виробленої вами продукції і послуг. Це один з кращих засобів для залучення і підтримки потенційних клієнтів.

Але чи вважаєте ви, що наявність веб-сайту і його реклама достатні для залучення нових клієнтів? Будемо з собою відверті, це не так. Вам необхідно постійно стежити за своїм веб-сайтом. Знаєте, чому?

5 причин оновити застарілий сайт

Ваш веб-сайт повинен бути зручним з будь-якого пристрою

Чи знаєте ви, що більше 70% людей на планеті, що використовують Інтернет, роблять це щодня, за допомогою мобільного телефону? Звичайно, ви здогадуєтеся про це, тому що ви один з них! Деякі раніше зроблені сайти незручні для мобільних телефонів або займають багато часу при завантаженні сторінок. Ваше завдання адаптувати свій сайт для мобільних, зробити його зручним для користувача і простим при візиті з будь-якого пристрою.

Ваш сайт повинен розповісти про найновіші послуги вашої фірми

Поступово ваш бізнес розширюється, ви запустили кілька нових продуктів і послуг. Але як ваші клієнти дізнаються про це? Ви вже точно не зможете особисто повідомити кожного партнера і клієнта рекламуючи їх. Найкраще, що можна зробити, це оперативно додавати інформацію про нові продукти на свій сайт, постійно оновлюючи його.

Ваш сайт повинен виглядати новим, а не застарілим

Що вам більше до душі, старі чорно-білі фільми, або нові високої якості? Знайдуться люди, кому більше подобаються чорно-білі, але їх одиниці. Покоління змінилося, сьогодні люди чекають, що інформація на екранах мобільних телефонів комп’ютерах буде зрозумілою, простою і привабливою. Можливо, 5 років тому ви розробили свій сайт в сучасному стилі. Але часи змінилися, як і наше сприйняття, а отже і очікування вашої аудиторії.

Ваш сайт повинен бути швидким

Дослідження говорять, що якщо веб-сторінка завантажується більше 3 секунд, практично напевно користувач її закриє. Це впливає на рейтинг в пошукових системах, що призводить до зниження позиції в пошуковій видачі. Отже, потрібно доопрацювати сайт, збільшити швидкість завантаження всіх сторінок, оптимізувати фото та інші матеріали, що призводять до зниження швидкості завантаження. Клієнти будуть вдячні вам.

Ваш веб-сайт повинен використовувати сучасні технології

Як згадувалося раніше, технології змінюються швидкими темпами. Щоб не зійти з дистанції, потрібно утримати цей темп. Інакше це закінчиться плачевно для бізнесу. Застарілі технології (візьмемо як приклад не підтримуються сучасними браузерами що призводить до некоректної роботи сайту та навряд чи позитивно впливає на ваш бізнес. Живіть в ногу з часом, якщо, ще не бажаєте відправити свою компанію на «пенсію».

Можна ще знайти багато причин, для того щоб оновити ваш сайт, але думаю, і цих цілком достатньо, щоб прийняти рішення сьогодні.

Тепер діємо! Замовте доопрацювання вашого сайту у нас. Просто заповніть заявку на нашому сайті , або зателефонуйте +380 44 33 99 321, ми обговоримо з вами деталі і виведемо ваш бізнес на новий рівень!