Навіщо потрібна адаптивна верстка сайту, адаптивний дизайн сторінок

Сайт компанії – це її обличчя, візитна картка і перше враження. Грамотно розроблений дизайн, продумана структура, навігація, зрозуміла для користувача інфографіка, завжди свіжий і доречний контент – ось основи інтересу і довіри аудиторії відвідувачів. У розробці ресурсу і його інтерфейсі повинна бути закладена концепція компанії, її місія та мета. Тільки при таких умовах товари і послуги підприємства будуть популярні і принесуть прибуток і подальше процвітання для бізнесу.

Адаптивна верстка веб-сайту

На сьогоднішній день широкою популярністю користуються мобільні пристрої, смартфони та планшети, які здатні повністю або частково замінити персональний комп’ютер для користувача. Їх зручно завжди мати при собі, вони мають доступ в інтернет, що дозволяє працювати з поштою, відвідувати соціальні мережі і сайти в будь-якій точці міста. Завантажити звичайний сайт без адаптивної верстки на мобільному пристрої можна, але переглядати користувачеві буде його досить складно. Саме тому адаптація інтернет-сайту під мобільні пристрої стає першорядним завданням для кожного підприємця, який розраховує на більшу конверсію і прилив цільової аудиторії на ресурс. Пошукові системи дають таким сайтам великі переваги в пошуковій видачі з мобільних пристроїв. За статистичними даними отриманими нами з аналітики Гугл, відвідуваність сайтів користувачами мобільних пристроїв більше 30%. Адаптивна верстка дизайну сторінок сайту дозволяє при розробці враховувати особливості мобільного пристрою, дає можливість коректного відображення його сторінок, як на великих екранах, так і на смартфонах і планшетах. Таким чином, користувач побачить дизайн і контент в найкращому вигляді без втрати сенсу і суті, зручного для відвідувача ресурсу.

Швидкість завантаження сторінок

Як відомо, основною проблемою мобільного інтернету є його швидкість. Електроніка мобільних пристроїв в більшості випадків має нижчі показники потужності процесора, обсягу оперативної пам’яті і інших компонентів системи, в порівнянні з персональним комп’ютером або ноутбуком. Всі ці моменти враховуються при розробці адаптивної верстки, що дозволяє відображати сайт в оптимізованій графіці, яка підлаштовується під певний пристрій і займає набагато менше часу для завантаження матеріалів сторінки. Таким чином, після адаптації сайту його відвідувачам набагато зручніше отримати інформацію про товари і послуги компанії.

Де замовити адаптивний сайт?

Сьогодні кожен бажаючий може замовити розробку веб-сайту в студії адаптивного дизайну iqsoft.ua. Ми пропонуємо широкий спектр послуг, комплексний підхід до справи і даємо гарантію на всі виконані роботи. Сильні сторони фахівців MakeSite.mobi – це професіоналізм, досвід, компетентність і повага до клієнта, його довірі і часу