Оптимізувати сайт для мобільних. Чи потрібно?

Багато власників сайтів задають собі питання, чи потрібно їм оптимізувати сайт для мобільних пристроїв. Раз у Вас є сайт, думаю, вам би хотілося, щоб люди які потрапили на нього змогли отримати зручний доступ до інформації яку ви там розмістили. А з кожним днем людей, які шукають інформацію зі смартфонів стає все більше. Звідки такі цифри?…

Думаю, після перших секунд перегляду статистики на прикладі відвідувань сайту нашого клієнта (База відпочинку “Марина”, http://marina.ua/) з різних пристроїв в 2015 і 2016 роках питання відпаде саме собою. Зростання відвідувачів склав 80%!

Залишилися питання, чи робити мобільну версію сайту? Чи адаптувати сайт для мобільних пристроїв?

Відповімо на Ваше перше питання: “навіщо мені це потрібно?”

Якщо у Вас є сайт, думаю, вам би хотілося, щоб люди потрапили на нього змогли отримати зручний доступ до інформації яку ви там розмістили. А з кожним днем людей, які шукають інформацію зі смартфонів стає усе більше.

Подивіться на реальному прикладі сайту бази відпочинку в одеській області. 2015 рік – 20% відвідувачів зі смартфонів і планшетів, 2016 рік – 36%. Зростання користувачів сайту з мобільних пристроїв склав 55%. І це не кінцева точка. Якщо не вірите, зверніться до нас, ми надамо Вам тимчасовий доступ до статистики, зможете оцінити самі.

49% користувачів на сьогодні мають складності при доступі до сайтів за допомогою смартфона. Чи не занадто багато? За інформацією The Connected Consumer Survey 2015. Ukraine

І як Ви думаєте куди ці люди перейдуть? До ваших конкурентів, сайт яких більш зручний для отримання необхідної їм інформації. Цього ви бажаєте? Думаю ні.

Відповідь. Адаптація сайту для мобільних пристроїв необхідна вашим клієнтам. А значить і вам, якщо вони Вам не байдужі.

Що таке адаптивний веб дизайн читайте в цій статті.

Якщо Ви дочитали до цього місця, думаю, логічними будуть такі два питання.

Друге питання: “Скільки буде коштувати зробити мій сайт зручним для клієнтів?”

Питання не однозначне, докладніше ми розмістили статтю про вартість адаптивного дизайну сайту. Точну оцінку обсягу робіт ми зможемо Вам сказати після вивчення коду сторінок сайту. Але попередню вартість Ви зможете отримати за цим посиланням.

Третє питання: “Як відбувається адаптація сайту для мобільних пристроїв?”

Кожен проект особливий. Зв’яжіться з нами і ми відповімо на всі ваші запитання, після вивчення вашого сайту.

Дякуємо за проявлений інтерес до нашої компанії!

Бажаємо успіху Вам і розвитку вашого бізнесу!

З повагою, Денис Макаренко.

Організатор проекту IQSoft.ua

Давайте начнем

Готовы к реальным переменам? Давайте делать это вместе!